Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto posílání smajlíků v sms a nastavení zpráv

Ahoj, jak máte prosím nastavené sms v mobilu? Mám abeceda gms, ale nejdou mi poslat smajlíky, příjemci se objeví jako například dva otazníky a podobně. Když nastavím zprávy na automaticky, tak se příjemci smajlík ukáže. Nevadí na nic, že to mám nastavený takhle? Jaký je mezi tím prosím rozdíl? Mám samsung galaxy s7. A ještě se chci zeptat, když mi klávesnice píše rovnou háčky a čárky, tak se ubírají znaky? Na displeji nemám kolik mi zbývá znaků. Díky

Dobry den. Mam novy samsung galaxy note s10+ a od zacatku stejny problem.googlila jsem a nasla spoustu komentaru od panu co se zrejmne zajimaji o telefony..ale mezi nimi ani jedna smysluplna..spis zadna odpoved..jen kecy...
Takze moc dekuji slecne..ostatni asi ani nepochopili otazku.
Ja osobne nerada ztracim cas a na jasnou otazku ocekavam v kolonce odpovefet odpoved..kdyz ji panove nevi..je lepsi neodpovidat...
Takze jeste jednou dekuji