Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vase pripojeni k internetu je blokovano Chrome

Ahojte,
vcera jsem na routeru (stary TP-LINK TL-WR741N) zkousel funkci Rodicovske kontroly a na chvili jsem vypnul pristup vsech zarizeni krome meho mobilu. Pote co jsem zase vse zapnul, fungoval internet bez problemu. Dnes rano jsem se ale chtel pripojit na desktopu a od te chvile mi Chrome vypisuje "Vase pripojeni k internetu je blokovano".

Zkousel jsem jiny prohlizec, ping google.cz (100% loss), restart pc, restart routeru, vypnuti firewallu Esetu, vypnuti celeho Esetu, odinstalovani Esetu, nouzovy rezim se siti, vypnuti firewallu Defenderu, obnoveni do vcerejsiho bodu obnoveni, obnoveni do tyden stareho bodu obnoveni, odebrani Chromu z firewallu, pridani Chromu do firewallu a restart celeho nastaveni routeru. Vsechno bez vysledku - internet porad nikde. Ostatni zarizeni na domaci siti jedou. PC je pripojeny pres kabel. Administrace routeru funguje.

Uz me nenapada co bych s tim mohl delat dal. Mohl by mi nekdo poradit co by to jeste mohlo opravit? Vcera vsechno slo, desktop byl pri Rodicovkse kontrole vypnuty.

Predem diky za odpovedi

Edit: obnoveni z bodu ze dne 17.12. vypsalo, ze se obnoveni nezdarilo, protoze disk C (ssd) se zrovna pouziva

Edit2: zkusil jsem pustit vpn Windscribe a internet najednou funguje, porad by me ale zajimalo co delat, aby fungoval i bez vpn

nepodařilo se ti vnutit nějakou proxy do nastavení internetového připojení?
máš neznámý produkt od esetu, nech ho raději odinstalovaný, ať se neplete do síťového připojení.
ty blokovací podmínky se u tplinků zadávají dost kostrbatě na více obrazovkách - nezůstala tam někde mac adresa desktopového pc?

aspoň u starých u tplinků je zajímavost : zkoušet to resetovat tlačítkem funguje divně / ne úplně. pokud je spojení s routerem (třeba z jiného pc), vlézt do nastavení a v menu dát tovární reset.

Nevím, jak by se mi to povedlo, šel jsem jen přes nastavení přímo rodičovské kontroly, kde se zadala MAC adresa rodičovského zařízení a všechno ostatní poté přestalo fungovat. Od Esetu mam NOD32, používám ho už několik let a nikdy jsem s ním neměl problém. Na router se přes desktop dostanu, zkoušel jsem se dívat do Access Control a tam nic nastavené není. Navíc po tom factory resetu routeru si myslím, že by nemělo být nic nastaveno. Na notebooku, telefonu i dalších zařízeních co tu používáme internet funguje.

nejdřív si nastav normální dns v síťovém připojení (ncpa.cpl), čili nějaký public dns, ne ip routeru co vidíš ve výpisu "ipconfig /all"
http://www.intechgrity.com/wp-content/uploads/2012/06/setup-dns-windows.jpg?x52859

když začne internet fungovat, řekni routeru tytyty: https://www.lan-shop.cz/mikrotik-rb941-2nd-hap-lite-184460

ten nod je jenom nějak vypnutý, nebo úplně odinstalovaný?