Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD K.O.

Zdravím,
Když zapnu notebook,Win mi normálně najedou...ale na nic nereagujou.Typuji že bude disk k.o.Vzhledem k tomu že nic nereaguje nemám možnost jakékoliv kontroly disku.
Je to tak nebo je možnost ještě jiné závady? předem díky.

PS:žádné podezřelé zvuky hdd nevydává.Typ ASUS X54L.

Jo zkusil,dělá nebo spíš nedělá to to samé...kurzor myši se pohybuje standartně,akorát nereagují tlačidla.Vyzkoušeny 2 myši a to samý i touchpad.

přes klávesnici jsem udělal kontrolu chkdsk,kontrola dojede...žádnou hlášku mi to ale nenapíše,okno zmizí.

Občas se to probere,udělal jsem kontrolu chyb jednotky.Žádné špatné sektory to nenašlo.

puč si jinou klávesnici a myš, pokud možno ne genius. může být i ps/2, ale ty neumí připojení za chodu.

další možnost je mít na tom pc nainstalovaný sw pro vzdálený přístup, tam myš funguje vždycky.

když ve správci zařízení (devmgmt.msc) odebereš aktuální myš a klávesnici - restart - proberou se?
když zkusíš jiné usb porty, taky nic?