Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová síť - XP a Vista problém

Dobrý den, nemohu zaboha propojit sitovim kabelem PC s XPckama a PC s Vistama. Z Vist na XPcka mi jde pingnout ale obracene ne.A pocitace se navzajem nevidi.Nevite vcem by mohl byt problem.Predpokladam ze ve Vistach ale nevim. Zkousel sem i rucni konfiguraci a porad to samy. Ve Vistach sem zkousel nastavit jak privatni tak verejnou sit a nic. Děkuju za rady. Docela to specha...

Ja toto resil v praci a musim priznat ze vista je previt, do win XP jsem musel instalovat Update aby se widle XP a vista videli >> WindowsXP-KB922120-v5-x86-CSY.exe
Ke stazeni zde :
http://www.microsoft.com/Downloads/details.aspx?fam ilyid=4F01A31D-EE46-481E-BA11-37F485FA34EA&displayl ang=cs
Nastaveni je stejne u sitovek jako u XP win, jen jak uz bylo psano opravdu lepsi reseni je router.
Ten update je jen aby vista videl jmeno uzivatele a oba compy se videli v pruzkumniku nic jineho to nedela. 8-)