Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhne PC

Mám starčí PC a ne něm Win XP Home. Dnes když jsem ho asi po půl roce znovu zapnul, tak nic. Obrazovka černá a HDD stále šrotí. Asi bude po něm, co?

Zkus mrknout zda neni kabel vytazenej od grafiky cituji :

Mám starčí PC a ne něm Win XP Home. Dnes když jsem ho asi po půl roce znovu zapnul, tak nic

Pravdepodobne mas asi 2 PC.
Dal bych zkusil prohlednout zda-li je monitor pripojen do spravneho konektoru, nektere mivaji i dva vystupy, jsou to blbosti ale za pokus to stoji.
Dalsi moznost pri bootovani biosu zkus mackat (podle desky nekde je to delete a nekde F2 i F1 ) a jdi do biosu pokud se zobrazi sel bych do nouzoveho rezimu ve win pomoci F8 a mrknul na nastaveni graficke karty, pokud nejde nic udelej pokus s jinou grafikou. :puff: