Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC/notebook na práci

Zdravím,

hledám nějaké sestavy PC či notebooků na cesty, které by zvládaly pracovní zatížení - ne hraní, ale víceméně grafy investování v prohlížeči, kde jich můžu mít otevřeno klidně i 50+ a nebude problém s pc/noteboookem a nebude se přehřívat či nebude jiný problém. Jelikož se mi stalo toto -> 2726547-padani-notebooku-gs73vr-7rg-stealth-pro
Neomezený rozpočet v podstatě, ale pochybuji, že v případě koupi výkonného PC bude cena vyšší než u toho hracího notesu výše zmiňovaného. A pak v té cenové nebo nižší relaci něco, jako notebook, co to bude zvládat. Děkuji :)

Je to divný, co se tam přehřívá, CPU, GPU, chipset, disk ? První bych zjistil co dělá ty problémy, co se hřeje nebo co se přetěžuje a pak vybíral stroj, kterej bude mít ten konkrétní komponent výkonnější.
Nevím, jestli bych v této situaci nepřemýšlel nad macbookem, možná bych zašel do nějakýho apple storu a začal jim tam otevírat grafy, co to udělá :D
Jinak bych vybíral něco takéto:
https://www.mironet.cz/dell-xps-15-9560-stribrna-156quot-uhd-t-i77700hq-28ghz-16gb-512gb-ssd-gtx-1050-4gb-w10-2ynbd+dp336680/?a_box=nda6rgsy
tady je bomba ten m.2 řadič HDD - to pak ty data už slušně lítaj ... a určitě je to "důstojnější" stroj na takovou práci....
ale podle mě, by to měl zvládat s přehledem i slabší PC