Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win rar vypálit

Ahojky sem lamka a proto se ptám.Mam tady soubor zabalenej ve winraru,když ho rozbalím je tam soubor iso a readme. chci se zeptat jestli můžu ten zabalenej soubor vypálit aniž bych ztratila ty data.Chci to vypálit v neru 8 mam ho nové a trochu v něm plavu.Díky
Změna kategorie, původně: Multimedia (karel)

vypálení se nezdařilo
=== CDRom-Device-Map ===
HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42L D: CdRom0
NERO IMAGEDRIVE2 I: CdRom1
=======================

AutoRun : 1
Excluded drive IDs:
WriteBufferSize: 74448896 (0) Byte
BUFE : 0
Physical memory : 511MB (523760kB)
Free physical memory: 188MB (193060kB)
Memory in use : 63 %
Uncached PFiles: 0x0
Use Inquiry : 1
Global Bus Type: default (0)
Check supported media : Disabled (0)

Vypálit obraz DVD
17:57:02 #1 Text 0 File SCSIPTICommands.cpp, Line 424
LockMCN - completed sucessfully for IOCTL_STORAGE_MCN_CONTROL

17:57:02 #2 Text 0 File Burncd.cpp, Line 3520
Turn on Disc-At-Once, using DVD media

17:57:14 #3 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 307
Last possible write address on media: 2298495 (510:46.45, 4489MB)
Last address to be written: 1735290 (385:37.15, 3389MB)

17:57:14 #4 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 319
Write in overburning mode: NO (enabled: CD)

17:57:14 #5 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 2972
Recorder: HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42L, Media type: DVD-R
Disc Manufacturer: OPTODI - SCR008
Disc Application Code: 64, Disc Physical Code: 193

17:57:14 #6 Text 0 File DlgWaitCD.cpp, Line 493
>>> Protocol of DlgWaitCD activities: <<<
=========================================

1 7:57:14 #7 Text 0 File ThreadedTransferInterface.cpp, Line 795
Setup items (after recorder preparation)
0: TRM_DATA_MODE1 (2 - CD-ROM Mode1, Joliet)
2 indices, index0 (150) not provided
original disc pos #0 + 1735291 (1735291) = #1735291/385:37.16
not relocatable, disc pos for caching/writing not required/not required
-> TRM_DATA_MODE1, 2048, config 0, wanted index0 0 blocks, length 1735291 blocks [D: HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42L]
--------------------------------------- -----------------------
- completed sucessfully for IOCTL_STORAGE_MCN_CONTROL

Prosimta a ake velke je to .iso? Strkas tam DVD medium alebo CD medium? Ak je to iso priblizne 700MB alebo menej tak to sa vypaluje na CD a nie na DVD. Je to medium prazdne? :-)
Daju sa ti vobec napalit normalne nejake subory?
Dufam ze to .iso mas z toho .rar uz rozpakovane do nejakej zlozky na disku

Mas tam nejaky problem bud s vypalovackou, mediom alebo programom, alebo ti nestiha PC vypalovat DVD, alebo co. Over si najprv ze na tu znacku/typ DVD-media vies vypalit nejake obycajne subory.
Over si ze vypalovacka je v UDMA mode (spravca zariadeni - IDE radice - IDE kanaly - vlastnosti). Uz si na tom PC niekedy DVD vypaloval?

Skus aj iny program. Over si ze to DVD medium je prazdne (vypalovaci program - niekde v menu "informacie o disku"), skus druhe medium.

Soubor musíš rozbalit na disk a v Neru pak otevřít obras .iso a ten pak vypálit na DVD. V žádném případě nevypaluj takto RAR soubor na disk - nepraktické, nebezpečné (v případě pošrkábání o moc hroší pravděpodobnost získání dat), nicméně o data by jsi nepřišla. Opakuji - vypálit .iso soubor jako DVD z image - tedy po vypálnení bude obsahovat 3,3GB dat přibližně - nikoliv však samotný soubor image.iso.

tak sem to udělala tak že sem si stáhla zkušební verzi ultra iso tam to zkonvertovala a pak vypálila ok.Ale na těch ovladačích něco bude protože sem kvůli viru přeinstalovala widle a když sem dávala cd ,které bylo dodáno se sestavou tak mi to napsalo že nemá platný podpis widlí(grafika cd)Přesto sem to nainstalovala a pak ještě stáhla jiný ovladače a ted mi to píše že mam monitorPlug and play na ati radeon 9550/x1050series což se mi před tím neukazovalo