Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win rar vypálit

Ahojky sem lamka a proto se ptám.Mam tady soubor zabalenej ve winraru,když ho rozbalím je tam soubor iso a readme. chci se zeptat jestli můžu ten zabalenej soubor vypálit aniž bych ztratila ty data.Chci to vypálit v neru 8 mam ho nové a trochu v něm plavu.Díky
Změna kategorie, původně: Multimedia (karel)

Soubor musíš rozbalit na disk a v Neru pak otevřít obras .iso a ten pak vypálit na DVD. V žádném případě nevypaluj takto RAR soubor na disk - nepraktické, nebezpečné (v případě pošrkábání o moc hroší pravděpodobnost získání dat), nicméně o data by jsi nepřišla. Opakuji - vypálit .iso soubor jako DVD z image - tedy po vypálnení bude obsahovat 3,3GB dat přibližně - nikoliv však samotný soubor image.iso.

tak sem to udělala tak že sem si stáhla zkušební verzi ultra iso tam to zkonvertovala a pak vypálila ok.Ale na těch ovladačích něco bude protože sem kvůli viru přeinstalovala widle a když sem dávala cd ,které bylo dodáno se sestavou tak mi to napsalo že nemá platný podpis widlí(grafika cd)Přesto sem to nainstalovala a pak ještě stáhla jiný ovladače a ted mi to píše že mam monitorPlug and play na ati radeon 9550/x1050series což se mi před tím neukazovalo