Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní PC 2018, prosím o kontrolu

Ahoj chlapy a dámy :))
Mohl by se někdo podívat na moji PC SESTAVU, nejsem si moc jistý...

1.u ZÁKLADNÍ DESKY, jestli bych neměl zvolit nějakou jinou (neplanuji provádět taktování)

2.a který MONITOR by jste si sami k této sestavě koupili

Ještě pár info:
-počítač mám převážně na hraní her (PUPG, LOLKO, overwatch, ale i třeba na nové akční hry typu nejnovějších assassins)
-pak klasika filmy/serialy, internet ale i třeba drobné úpravy v sony vegas popřípadě PS
-úplný maximum do 50 000,- (ale prosím spíš méně kdyby to bylo možné, pc teď stojí 41000 + MONITOR... + - 7000)

https://www.czc.cz/9cir1qnb7qi6paogk0ig03iag3/seznam

OK.

(Sel by slabejsi zdroj 550W pokud nebude pretakt, 650W pokud se bude taktovat, RAMKy DDR3000 ok na pretakt, jinak zbytecne a staci DDR2666.)

Monitoru je spousta, hod sem nejakou predstavu bud aspon parametry nebo idealne konkretne, zkouknem ti to.

Děkuju moc, poupravim pak odkaz
Jinak monitor bych si představoval do těch 7K (nejlépe herní, budu na něm hrát FPS náročnější hry tak asi co nejlepší poměr Hz, jinak moc se nevýznam v technolog. Freesync x G-sync...někde jsem četl že je to k ničemu a jen to osekava FPSka tak se chci poradit než něco pořídim :-)
https://www.czc.cz/benq-gw2765he-led-monitor-27/194931/produkt

https://www.czc.cz/aoc-g2460pf-led-monitor-24/180284/produkt

Ten AOC to je spatny, to ne.

Ten BenQ mi prijde jako rozumna moznost, ale je holt jen klasika 60Hz, coz nekterym hracum multiplayer FPS her nemusi stacit.

Jenze nenapada me rozumna moznost se 140Hz monitorem v cene pod 10.000Kc, takze to moc nevidim.

Nemam zkusenost, ale tenhle zakrivenej nevypada spatne:

https://www.czc.cz/samsung-c24fg70-led-monitor-24/203816/produkt

ovsem je to jen fullHD a 24". Jeste pockej, jestli nekoho neco dalsiho nenapadne i treba s nejakou osobni zkusenosti.

Jak zakriveny Samsung, tak MSI jsou 24" fullHD 144Hz, logicky se jedna o tentyz panel, ale Samsung ma podle informaci na netu lepsi elektroniku predevsim ve vztahu k FreeSync, coz tazatel s NVidii nevyuzije, takze muze i MSI.

Ja take zastavam nazor, ze k te graficke karte je uz lepsi QHD rozliseni a navic 27" je proste vetsi obrazovka, na ktere si hrac vic hry uzije. Proto bych take volil ten BenQ ci jiny monitor s 27" QHD. Druha strana mince jsou hraci multiplayer FPS her, kde je zrejme lepsi mit vice FPS i za cenu mensiho monitoru, horsiho rozliseni a treba i snizenych detailu pri hrani her. Pak samozrejme ten Samsung nebo to MSI davaji smysl. To si musi rozhodnout tazatel, nezname ho, nevime co presne potrebuje a jsou to jeho penize a jeho herni zazitek.