Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 6 - oplatí se v dnešní době?

Zdravím,
měl bych takový dotaz - potřeboval bych si koupit nový telefon a mám možnost koupit nový,český iphone 6 (záložní firemní, žádná refubished čína) 16gb za 4 tisíce, což je takový můj strop. Oplatí se takový telefon ještě v dnešní době, anebo to je zbytečnost ?
Telefon využívám pouze na telefonování,hubu, filmy v autě,emaily, nějaký ten internet/youtube na jednání(wc) ale hlavně očekávám plně funkční offline gps ( né asistovanou a ani né takovou, které mají většina telefonů, co se tváří, že mají offline gps, přitom dokážou načíst polohu jenom díky wifi či síti a bez sim karty nedokážou, ani po hodině, najít polohu )

A můžeme se hned vyvarovat toho, ať si ho vemu a za 5-6 ho střelím dál.

Změna předmětu, původně: Iphone 6 (host)

Nevím jestli se Ti na tak malém displeji a rozlišení bude dobře koukat na filmy v autě. Hudba přes iTunes je taky značně nepříjemná věcička (alespoň mně to tak přišlo) a výdrž na baterku není moc velká, takže budeš muset mít po ruce neustále powerbanku.

Asi bych sáhl po něčem větším s delší výdrží.

Edit -> Jako pracovní bych spíš bral něco s velkou výdrží ala Nubia N1 nebo levnější Xiaomi 4X..

Ale ostatní mohou mít jiný názor ;)