Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poprosim o kontrolu zostavy AMD Ryzen 7 1700X

Poprosim o kontrolu zostavy:

Procesor: amd ryzen 7 1700X
Doska: asus rog strix b350-f gaming
Zdroj: evga supernova 650 g3
Chladič na procesor: silentium pc navis pro 240 aio
Ram: kingston 16gb ddr4 2666mhz cl19
Disky: wd blue 1tb
Ssd adata ultimate su650 240gb
Grsfika: asus rog strix gaming rx580 direct cu III top oc 8gb
Skriňa: sharkoon dg7000-G

Změna předmětu, původně: Poprosim o kontrolu (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

• Ano, kuprikladu i5@8600k je na hry vykonejsi a to i VR nebo 4K. (jedeno jejich CPU jsem i zakoupil Ryzen 1700 znam, nepresvedcil me a to jko i pracovni, treba takovy PShop je paradne optimizovany na CPUs Intel).
• Ve velké casti her, stejné neumi vyuzit vic jak 4Core a az 8Threads, kde nejde o pocet srdci|cores, ale spise vykonem jednotlivych jader, kde i5@8600k, nebo celkove Koffe lake se drzi velmi dobre.
* Uz i levnejsi Ryzen@1600/1600X dokaze podat lepsi herni vykon a mensi FPS propady (které jdou citit nejvice), jak na Ryzen@1700X, samozrejme az na tu hrstku vyjimek, Ryzen@1700 dokaze podat vyborny vykon, ale né zrovna ve hrach.

Oboji je dulezité, to bys rovnou mohl osadit jen celeron a osadit jen 1Gb RAM.
Graficka karta tiskne 'trojuhelnicky' (pocita poligony), CPU pocita kuprikladu geometrii, pozice hracu (proto v mnoha pripadech, v MPlayer hrach, je CPU vic vytizené), logiku hry, jak se ma co chovat nebo pohybovat a podobne..
* Takle cim rychleji ta graficka karta ty informace ma, tim rychlejs je uvidis na obrazovce = viz FPS (samozrejme je to napsané hodne hodne obecne, tak to ber s rezervou).

Zalezi od urcitého SW a jeho optimizaci.
Kuprikladu takovy Photoshop je lépe opimizovany na intel jako AMD, v Video editorech, se 6C|6T Intel nemusi stydet a dokaze podat velmi vysledek.
V silne MThreads aplikacich bude mi Ryzen@1700 urcite nahoru, tak jako pro PC|Server Hyper-V s VMachine, kde diky jeho poctu "Fyzickych" cores, mohu vytvorit vic virtualnich stroju a podobne, ale momentalne se bavime o hernim vykonu.