Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde ve firefoxu smazat cookie v anonymním okně?

Zdravím, kde doháje smažu v anonymní okně firefoxu cookies bud globálně nebo pro danou doménu nebo pro doménu podle aktuálního tabu. Nechci zavírat anonymní okno. Nechci ani cookies zakazovat (protože bez nich by web nešel ) a poté povolovat (což cookies nevymaže, ale po povolení se zase vrátí.)
-Bohužel v okně Zobrazit informace o stránce žádné cookies nevidím a píše i že web nepožívá cookies (což je nesmysl, pak by nefungovalú a pak je povolovat
-Ctrl Shift Del je neaktivní v anonym. režimu.
Mám extension Cookie Controler a v něm jsou cookies možnosti týkající se cookies zašedlé..

Tudíž je to tak podělané ve firefoxu, že nejde smazat cookie v anonymním režimu?

Tu se ale řeší anonymní režim. A tam to neukládání je kvůli tomu, aby někdo nezjistil, co nějaký uživatel dělal v prohlížeči. A tedy ty cookies se neukládají na disk. Jenže on firefox se v anonymním režimu chová fakt divně, protože on normálně odesílá cookies, což mi moc anonymní nepřijde vrámci anonymity vůči serveru. A navíc je odesílá, ale nepoužije. Např. když jsem v anonymním režimu na poradna.net, tak si firefox vesele posílá mou cookies z normálního režimu, ale přihlášený nejsem, to je pomalu jako klamání uživatele :-D A nebo další možnost je ta, že to neposílá, ale je to jen zobrazeno v Nástrojích vývojáře. To by chtělo nejspíš ověřit, nezkoušel jsem to, asi vyzkouším - tak cookies normálně přenáší. Jo a nějak nechápu za co mám to mínusko :-D
Tak jsem napsal jednu blbost. Teď jsem to testoval a anonymní režim používá své cookies nezávisle na normálním režimu. Takže když načte člověk nějaký web v normálním režimu a ten má svoje cookies. Když uživatel spustí anonymní režim, tak ten ty cookies z normálního režimu nejdou vidět, ale klidně si používá své, pokd web vytvoří nějaké cookies nezávisle na tom z normálního režimu.

... on normálně odesílá cookies, což mi moc anonymní nepřijde vrámci anonymity vůči serveru.

Musíš si ujasnit, vůči čemu se jedná o anonymní režim - není to o anonymitě vůči serverům (potažmo ISP, ...), ale o anonymitě v rámci PC - na tom PC po Tobě nezůstanou žádné stopy, co jsi navštívil za servery. Hodí se to např. tehdy, když se chceš na cizím PC (třeba seš u někoho na návštěvě) někam přihlásit - třeba ke své poštovní schránce, nějakému profilu na webu, apod.
Pokud chceš být anonymní vůči serveru, musíš použít VPN, Tor, nebo něco podobnýho.

kde doháje smažu v anonymní okně firefoxu cookies bud globálně nebo pro danou doménu nebo pro doménu podle aktuálního tabu

Hele, normálně v Nástrojích vývojáře to taky nejde smazat :-D
Ale jde jeden fígl. V Nástrojích vývojáře poklikej na expiraci a dej jí minulý čas :-D

Zobrazit informace o stránce

V anonymním režimu funguje pod Oprávněním v tom okně zakazování cookies pro doménu, to ti nevyhovuje?