Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Anonymní SMS!

Dobrý den,
potřebovala bych poradit co se týká sledování sms. Jde o to, že by mě zajímalo, jak pro obyčejného člověka je snadné napíchnout se na něčí mobil (z pohledu pouze sms). A v té souvislosti, zda-li je nějaká možnost při poslání sms z internetu zjistit aspoň z jakého PC to bylo posláno. Já tomu vůbec nerozumím a bohužel mi někdo zasílá anonymní smsky:.( Já, když pošlu sms z www.smsbrana.cz do O2, tak jako odesílatel se objeví telefonní číslo dlouhé asi 10 čísel, ale u těchto smsek je to asi jen 6 čísel. To má každá webová stránka, ze které je možné rozesílat sms, své "telefonní" číslo? Mám vůbec nějakou možnost zjistit, kdo za tím stojí???????? :.(::)3-[
Díky

Stale je zapnuty, bol tam 15E kredit, predpokladam ze ho chce prevolat. Tu ked kupis kartu, tak mas na nej Pin kod (samozrejme ho mozes zmenit), ale ked ho chces bloknut tak sa ta opytaju povodny pin kod a ten si ja uz nepamatam...

Asi musis volat operatora siete, v tvojom pripade ASI O2?!! neviem ako funguju sluzby v CR, ja som v inej krajine ale tiez u O2 (momentalne). Ako som pisal vyssie zvyknem na ukradnuty mobil posielat kopu SMS, neviem preco ho nevedia vypnut, ale vraj mu pred kazdym volanim precitaju spravu ze sa asi jedna o kradnuty mobil. No o inom... tu vedia zablokovat IP adresata, takze ine netove SMS ti budu chodit.Dokonca mi ponukli sluzbu presmerovania otravnych messages na specialne cislo Gardy (policie)

Nie, bude vidiet ze su odolane, ale nie dorucene. Ale prosim opravte ma niekto, ja nepozna sluzby operatorov v CRa SK. Zavolaj operatora (O2), tu kde som ja vie napriklad zablokovat aj odosielanie SMS. Aby si totizto odoslala SMS musis sa na stranke prihlasit a vyplnit nejake udjae. Operator VIE kto to robi...

Ale na některých stránkách to jde i bez registrace. Já se obávám, že tato možnost je sice velmi vhodná, ale ne pro mě, protože to že odesílatel nebude vědět, že sms nejsou přečteny, je pro mě bohužel dost zásadní problém. Mohl by si myslet, že jeho výhružky neberu dost vážně a sms začít posílat i na jiné číslo (někoho jiného)!!! Já bych potřebovala nejlépe zjistit, kdo to je, kdo se šťourá v něčem, do čeho mu absulutně nic není a to zřejmě mám smůlu:.( Ale díky

nejak nerozumiem co mi chces povedat... ries svoj problem so svojim MOMNTALNYM operatorom. Ak sa ti niekto vyhraza, tak to ries s policajtami a prokuratorom.Zmier sa s tym ze odosielatela SMS nezistis, bez spoluprace s operatorom siete.
PS: ak existuje siet kde nemusim zadat udaje a mozem posielat SMS tak bud tej laskyplna a daj sem link.

link?::) co tím myslíš? Nevyhrožuje mi někdo, že mě zabije, nebo tak:)), to bych to ohlásila, to je jasný. Jde o osobní věci, který opravdu nebudu rozebírat:-x:-) A stejně by se tím v dnešní době policie nezaobírala, asi to není zas až tak netypické!

ahoj dameco
mě se děje to samé a taktéž se pokouším zjistit, co za hajzla se mi snaží rozbít rodinu a vztah. pochopitelně anonymně. zkus se podívat na google. tam je víc informací. snad se nám na to podaří přijít, hodně štěstí.