Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype spravy

No mam taku zmatenu otazku... mam dualboot Vista+Ubuntu, pouzivam Skype (pod oboma systemami), ale snazim sa neliezt na net pod Winom, Otazka znie: Ked nepouzivam Win, su odoslane spravy dorucene? Dnes som po mesiaci bootol do Winu, a vsetky spravy mam oznacene ako nedorucene... (pod linuxom spravy dosli).

dosli odoslane pod linom, pod winom nie. Ja win pouzivam len na kraviny, kt. su pod linuxom zlozite, alebo ich neviem, plochu mam nastavenu rovnaku (niekedy ani neviem kde som...). Myslel som ze spravy sa "skladuju" niekde inde, nie v mojom PC a budu dorucene. Skratka som myslel ze to nezlezi na systeme, teraz som vo Viste a uz som dostal asi 15 sprav z pokecu(www.pokec.sk) starych viac ako 2 tyzdne. Pripada mi to akoby Linux menil IP adresu ale to je asi blbost???