Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mid-end Herní PC do 15k

čau, chtěl bych sestavit nějaké decentní herní pc zhruba tak 12-15 tisíc, jen abych si na tom mohl zahrát nejnovější hry, grafika už je pak jedno. Přemýšlel jsem o rx 560. Mohl by mi někdo sestavit? Díky

PC skrin: SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black
Ventilator do skrine dozadu je soucasti skrine
Ventilator do skrine dopredu: Arctic Fan F12 PWM
zdroj: Corsair CX450M, 450W
deska: ASUS PRIME B250M-A - Intel B250
procesor: Intel Pentium G4600
pamet: Crucial Ballistix Sport LT White 8GB (2x4GB) DDR4 2400
SSD: Crucial MX300 - 275GB
HDD: WD Blue EX - 1TB 7200ot.
MSI GeForce GTX 1050 2G OC, 2GB GDDR5

cena: 14 568 Kč (navrhunto z ceniku CZC)

OS Windows 10 - sedou licenci napriklad na Kinguin.net cca 700Kc

---

Uvedom si ale, ze grafika s pameti 2GB je na soucasne hry limitujici a budes muset snizovat detaily u ruznych her ruzne, u tech nejnarocnejsich na nizke.

Monitor snad mas a urcite bys nemel mit s vyssim rozlisenim nez fullHD, protoze by to ten pocitac nedal.

Klavesnici + mys snad take mas.

Chybi i DVD mechanika, da se koupit libovolna v cene cca 350Kc, pokud by byla treba.

---

Doporucil bych ti setrit a poridit grafiku GTX1050Ti 4GB, i tak to bude na hrane, ale jiz se na tom da jakztakz komfortne hrat.