Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Licenční podmínky

Dobrý den,
mám Windows 7 Ultimate
a známý,který mi opravuje pc mi vytvořil profil pro licenční podmínky,pro použití softweru společnosti Microsoft, na příjmení Pánkovi... PC používám jen já sama.
Jde o to,že vytvořená cesta C://Users Pánkovi, mi dělá v pc nepořádek, zabírá a zámečkuje mi složky, dokumenty,obrázky a vše co vytvořím,uzamkne.
A mám takové neblahé tušení,že se mi známý snaží narušovat pc, protože dnes jsem zjistila,že mám přepnout pc,který se probudil, ze spánku na druhý profil,jenže já ve svém pc jiný než jsem já nemám.
Budu vděčná za každou radu.Jsem laik.

Jak ti cesta "zámečkuje" složky? Spíš jde o to, že když vytvoříš dokument pod sebou, je označený jako soukromý a nemůže jej otevřít nikdo jiný než ty.
Když se zamkne PC, je tam nabídka se přihlásit pod existujícím profilem nebo pod jiným účtem. To samé po přihlášení k počítači. To, že v PC jiný profil není nemůže zabránit jinému přihlášení - třeba v podnikovém prostředí máš jeden profil, ale stovky uživatelů, kteří se tam mohou přihlásit a profil se vytvoří až v okamžiku přihlášení.

Když se podíváš do složky C:\Users. Co je tam za složky mimo Pánkovi, Default a Veřejné?

Otázke vôbec nerozumieť. Aký neporiadok, čo zaberá, čo zámečkuje? Ak ide o tento zámok, tak to je v poriadku. Ak je ten zámok vidno aj v podpriečinkoch, tak niekto založil ďalší účet a nejako nešikovne ho dal dokopy s pôvodným.

[zámok]

A čo sa týka licencie, tak vzhľadom na Ultimate edíciu si myslím, že je dosť pravdepodobné že žiadnu ani nemáte, a ten windows je kreknutý.

.Jak sem mohu přidat obrázek toho co mně trápí?

Na počítači otevřít složku nejlépe C:\Users (případně složku, kde jsou "zámečky")
Stisknout Alt+PrnScr (PrintScreen)
Jít v prohlížeči na stránku Ctrlv.cz
Na stránce stisknout Ctrl+V (nebo přetáhnout obrázek z počítače)
Zkopírovat odkaz a dát jej sem