Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může počítač podpálit barák?

Ahoj,

chystám se odjet na dovolenou a během ní bych chtěl mít zaplý počítač bez dozoru. Je zde nějaké riziko, že se v něm něco zkratuje až do plamene? Jediný co mě napadá, že by to začalo jiskřit ve zdroji a jiskry by vylítali pomocí větráčku na koberec.... :beer:

Já bych radši vyžral i tu lednici a vypnul bych všechno... Pokud máš mražák nacpanej, tak se zkus s někým domluvit a přeskládej ho k němu... Pokud takovýho známýho nemáš, tak ten okruh, na kterým je ten mražák, bych nechal a zbytek bych vypl...

:beer::beer::beer::puff:

Na chladnicke sa nema co rozzhavit takze od toho problem az tak nehrozi :-) Samozrejme uplne vylucit sa neda nic, hlavne ked nejaky blb zakryje tu zadnu mriezku niecim horlavym.
Teda mohol by sa prehriat kompresor ale na to je tam tusim vzadu pri kompresore tepelna poistka alebo co, cosi tam je ;)

já třeba neumím podojit krávu a zabit a stáhnout králíka

Hm tak to jsme dva:-p

já je nedokázal nikdy lohnout, takový krásný ušáky...

To jsme zase dva, teď si vem, kdybys je "lohoval" nebo co už od mala, třeba by se ti to mohlo zalíbit napořád a pak bys jen zvyšoval dávky jak feťák...:x:

TO rexi - při pořádné bouřce je i aktivní hromosvod na prd.Ne,že by nebyl dobrý to ne,ale když se naindukuje napětí do drátů,tak nepomůže ani náhodou.Mám hromosvod s revzí a před 5 lety mě odešly dvě TV,dvě videa a sat Pace.Než jsem doběhl domů abych vše vypnul, bylo vymalováno.