Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raspberry ako kamera

Bolo by prosim aspon teoreticky mozne pouzit snimac vzdialenosti na raspberry ako spustac nahravania záznamu videa? Resp. Ako tento snimac vzdialenosti funguje? Meria vzdialenost nonstop? Viem si to nastavit na dvere a ked sa otvoria a tym sa zmeni vzdialenost zapne mi nahravanie videa?
Veľmi pekne ďakujem za pomoc

Když nenapíšeš jaký měřič vzdálenosti chceš použít.... Běžný ultrazvukový modul kontinuálně neměří - ten na impul 5 mikrosekund na vstupu TRIG vyšle ultrazvukový signál a na výstupu ECHO je pak impulz jehož délka odpovídá vzdálenosti. Tím impulzem lze spustit jakoukoli činnost.