Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde poslat mail jedné konkrétní firmě

Při pokusu napsat mail na několik ( postupně ) mailových adres v jedné firmě, nebyl žádný mail doručen a vrací se chyba " 451 qq temporary problem (#4.3.0) ".
Zkoušeno z několika pc. Ze seznamu nebo centrumu mail dorazí.
Do všech ostatních firem to od nás chodí.
My máme poštovní server v Google Apps a jako smtp používáme smtp.gmail.com. Na stanicích je win7 64b a Eset antivirus + nějaký konstruktérský sw. Připojení VDSL O2 20/2.
V naší firmě není žádný sw od Symantecu.

Můžu s tím já něco dělat?

Díky.

Tak změna.

Maily ze seznamu a centrumu byly odeslány včera v poledne ( mezi 12:00 a 12:15 ). A protože se už nikdo neozval, považoval jsem to za vyřízené.
Jenže teď mi přišel na seznam mail o nedoručitelnosti:
4.4.0 smtp; 78.111.125.4: Read timeout(60000) after data
Persistent Transient Failure - Other or undefined network or routing status

Centrum zatím mlčí.
Vypadá to, že RX má pravdu.