Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcni scanner HP 1100A v XP SP2

Zdravím,
mohl by někdo stáhnout tento file:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/So ftwareDescription.jsp?locale=en_US&lang=English+(US)&pnameOID=12006&prodSeriesId=235424&prodTypeId =18972&basePartNum=COL1070&locBasepartNum=lj-2341- 1 &os=Microsoft+Windows+XP&tech=Driver

a poslat mi ho v ZIPu na atom @ giganet . cz?

Zabezpečení proxy serveru mi nedovoluje stáhnout cokoli od mp3 po exe ... proste skoro nic.
Díky
Změna předmětu, původně: pomoc se stazenim souboru (karel)

Takže pořešeno.
Zkracene:
1) odinstalovat tiskarnu i vsechen jeji SW
2) prejmenovat v C:\WINDOWS\system32\spool\drivers\w32x86\3 soubory HPLJ*
3) nainstalovat z orig CD scan software (pod XPckama nejde exac v kořenáči, musi se jit do adresare english/winnt/setup.exe)
4) stahnout lj1125en.exe, lj188en.exe, lj1100cuwinnt42kxp-en.exe (jeden je driver, další 2 nějaké patche)
5) zkontrolovat jestli je v BIOSU mod ECP (nevim jestli je podminka pro funkčnost)

6) modlit se