Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde se bere internet?

Zdravím, se známým jsme si pokládali otázku kde se bere internet? Kde například UPC nebo netbox čerpá ty data aby je mohl poskytovat zákazníkům? Odkud se vůbec bere internet? Nevěděl jsem, jestli tuto otázku dát pod kategorii Internet nebo pokec, tak se omlouvám. Dík za odpovědi.

Řešení:

Kde například UPC nebo netbox čerpá ty data aby je mohl poskytovat zákazníkům?

Poskytovatel internetového pripojenia proste zabezpecuju internetove pripojenie/prepojenie, aj pre teba, takze si mozes zapnut google a citat si o tom kde sa berie internet.