Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bez signálu (analog kabelovka UPC)

Dobrý den,mám asi 10 let starej DVD přehrávač SONY s HDD,celou dobu to fungovalo v pohodě až včera když žena potřebovala něco nahrát z tv tak se mi tam objevila hláška že prostě není signál a tudíž to nejde spárovat s tv.Přitom asi ještě před dvěma dny to šlapalo.Všechny kabely vč.HDMI jsou připojený tak jak byly pořád,nikdo na nic nesahal.Myslím si jestli neodešel tuner ale nevím to jistě,nahraný programy co tam byly tam zůstaly.Dík za rady Martin.

Změna předmětu, původně: bez signálu (host)

No jde to přes jeden coax všechno a co se tenkrát oháněli tak byl analog k netu grátis,nevím jak to tam maj dole napojený a co můžou nemůžou poušťet nebo kódovat na kartu,ten analog skončí tak to můžou utnout celý a bez karty smolík.Nějak mě nejde do hlavy totiž že za ten stb a základ se platilo ca 150Kč měsíčně tak kdo by to platil když nemusí a chytá to přes svůj stb to samý zadarmo na ně co koupí za 400...

DVB-T je taky zadarmo k netu.
Placená nabídka je pak DVB-C.
Obě TV mám doma zapojený na koax od UPC a programy na TV ladím přes DVB-T. Nepotřebuješ žádnej jejich přijímač, prostě místo antény za balkonu zapíchneš do televize kábl ze zásuvky od UPC a necháš televizu, ať to naladí.

Internet od UPC mám už několik let a DVB-T signál tam byl zdarma po celou dobu. Dokonce i HD kanály. Analog už nám taky vypli, naštěstí, protože jen zabíral místo pro třeba ty HD kanály. A maj to tak všichni okolo, co mají net od UPC. I to je jeden z důvodů, proč jsem u nich a překousnu i nějaký to navýšení ceny - plná nabídka pozemních stanic ve vysoké kvalitě signálu.

Jen malá otázečka: kolik tě to stojí? Já mám na kysňu Skylink Kombi za cca čtyři a půl litru ročně (satelit v CI slotu smart TV) a stomegovou lajnu od místního providera za cca tři litry ročně. Tedy sakum prdum nějakých sedm a půl fíků ročně za data a TV. Jak jsi na tom ty?

Ajta krajta ::)! To je peněz jak želez! Já su sice na páteři, ale nemám gigo na WAN straně routeru (takže je mi cokoliv nad 100Mbps toliko ku hovnu). Provider mi poskytuje /aspoň to psal do mailu/ 250Mbps (sám navýšil! :-)), ale to já nezjistím, pokud nepořídím nový router. To celé za dvěstadvacet měsíčně včetně klauzovného. Za kysňu dáváš teda kolik?

edit: Telka je akorát pro moji drahou polovičku - já to k životu nepotřebuju. Dodneška nechápu, jak si manželka poradí s půltisicovkou programů. Asi su blbý...

Mě ta cena tolik netrápí, lepší nabídka v okolí není, jen to wifi a kabeláž patří UPC (to si tam narvali už při stavbě baráku) a nelze tedy do káblů pustit jinýho. Kdyby to stálo o polovičku víc, tak už bych se asi cukal.
Za TV neplatím nic, máme jen tu DVB-T, stejně děcka jen čučí na ČT:D, nebo si pustí pohádky, či Youtube z netu. A ta DVB-T nabídka je právě v ceně toho internetu, což beru jako kompenzaci té ceny za net.