Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čistili byste takhle objektiv?

Ahoj, videl jsem tohle video, kde čistí objektiv (čas 18m00s). Co si to tom myslíte? Je to v pořádku? Krátkodobě to asi vyčistí, aleNepřenese se současně na ten objektiv také dehet, který pak způsobí, že se na něj budou ochotněji lepit prachové částice?

čistili byste takhle objektiv?

Rozhodne nie, ten clovek bude patrne nejaky (de)mental. Pisu mu to aj priamo v prispevkoch:

Of all idiot things to do, putting soot from a candle on a objective is the most idiotic.

Odkdy?

Ja myslel, ze to je Premek Podlaha.

V receptari byl jako host kdysi jeden tatuv znamej a vymyslel nejakej skvelej zlepsovak pri staveni chat a chalup. Nasledne to v dalsim dile musel Premek Podlaha dementovat, protoze zavolal do studia nejakej vedec, ze ten zlepsovak je radioaktivni. :-D

Třeba to byla reklama na objektivy Canon.
Obecnou školu jsem neviděl (až na nějaké útržky později).
Dříve bylo "v oblibě" olizování zmrzlé mosazné kliky u dveří. Všichni věděli o následcích, ale přece se našli někteří, kteří nevěřili, že to funguje a museli to vyzkoušet. :-)

A) Pri horení sviečky decht nevznikne - horí tam vosk, prípadne parafín (nie ropa).
B) Čistiť objektív sadzami - totálna volovina - stačila by na to i tá čistá jemná tkanina
C) Niektoré časti z videa sú vyslovene predvedené voloviny, ktoré by súdny človek nerobil.