Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asi flash

Dobrý den přeji, stal se mi problem najednou se mi sekl prohlížeč a nejde mi spustit jedna hra na FB - ano je to trapna hra, ale pro mě to je relax, vyskoučel jsem vše co mě jen napadlo, ale jsem už bezradny.

Screen toho nesmyslu: https://ctrlv.cz/Rinn

jasne, všetko to urobil pán "Samo".... ale jako fakt, Windowsi fakt robia sami niektoré dosť divné veci, ale ver mi že do flashu sa určite nestarajú....

Okrem toho flash je mŕtva vec, bezpečnostná diera, ktorú používať bych fakt nepoužíval... A ak to tá hra vyžaduje, tak je neco špatne,... ja bych si flash do PC dobrovolne nenainštaloval. Radši sa obejdu bez tých pár "flashových" sračiek.

Takto bych to nezavrhoval. Třeba jen nainstaloval novou verzi prohlížeče, který Flash zakázal. Povolit Flash pro konkrétní stránky a pro zbytek zakázat, na tom nevidím nic špatného.
Navíc Opera se chová inteligentně. Napřed zkusí zobrazení pomocí HTML5 a až pak když to nejde použije Flash.

Nebo po "seknutí" jsi smazal profil a tím pádem jsi resetnul nastavení prohlížeče.

Tak mi prosím vysvětli, že z ničeho nic se to stalo? Šel jsem si uvařit kafe vratim se zpět a sekla opera tak samozřejmě refreš stránky a pak nastalo toto jak sem psal. Omlouvam se, že nejsem zběhly v PC jako ty, ale toto mě fakt zajíma, proč se to stalo

U současných prohlížečů je aktualizace bez ptaní úplně normální věc. Na pozadí si stáhnou novou verzi a při příštím spuštění ji jen použijí.
Schválně se podívej do složky, kde máš prohlížeč nainstalovaný. Měl bys tam najít několik (2 nebo 3 verze)

Jinak to sekání prohlížeče souvisí se záplatami ohledně meltdown (současná aféra s procesory). Zrovna nedávno jsem to u známého řešil.