Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asi flash

Dobrý den přeji, stal se mi problem najednou se mi sekl prohlížeč a nejde mi spustit jedna hra na FB - ano je to trapna hra, ale pro mě to je relax, vyskoučel jsem vše co mě jen napadlo, ale jsem už bezradny.

Screen toho nesmyslu: https://ctrlv.cz/Rinn

U současných prohlížečů je aktualizace bez ptaní úplně normální věc. Na pozadí si stáhnou novou verzi a při příštím spuštění ji jen použijí.
Schválně se podívej do složky, kde máš prohlížeč nainstalovaný. Měl bys tam najít několik (2 nebo 3 verze)

Jinak to sekání prohlížeče souvisí se záplatami ohledně meltdown (současná aféra s procesory). Zrovna nedávno jsem to u známého řešil.