Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrivani procesoru

zdravim, vcera jsem psal ohledne pc ze nejde zapnout, uz je vse v pohode, vse bezi jak ma,jen je tu jeden problem jeste, v klidovem stavu ma procesor 20 stupnu, ale jakmile zapnu napr fortnite nebo nejakou jinou hru, tak sotva se dostanu do menu uz to ma 65, samozrejme nacitani hry a tak a uz to de na 72,74 pri hrani a zvysuje se to do te doby nez se pc vypne, chladic drzi dobre, pastu sem nemenil ta tam je a je ji tam celkem dost myslim, takze mam zkusit nanest novou pastu? nebo jinej chladic? Diky za rady

program: speed fan.

Windows 10 64

AMD FX 4300 3.8 ghz
GTX 960 4GB
16gb ram.

kt
1vetrak je za procesorem vzadu co jakoby chladi procesor zezadu, a pak dalsi procak je na procesoru kterej je velkej tak ze presahuje tuty ramy https://c4.staticflickr.com/8/7316/27321344451_f3155dede7.jpg

pripevnenej je hodne, drzi pekne, takze novej chladic koupit? nebo?... Diky :)

v klidovem stavu ma procesor 20 stupnu

Nesmysl.

sotva se dostanu do menu uz to ma 65, samozrejme nacitani hry a tak a uz to de na 72,74 pri hrani a zvysuje se to do te doby nez se pc vypne

Chladič asi moc dobře "nedrží".

pastu sem nemenil ta tam je a je ji tam celkem dost

Pasty se nedává "dost". Méně je více.

Zkus pazourový test (sáhnout na chladič CPU v zátěži, kdy ti speedfan hlásí osmdesát celsiů) - je chladič studený, vlažný nebo horký?

jakoby chladi procesor zezadu, a pak dalsi procak je na procesoru kterej je velkej tak ze presahuje tuty ramy pripevnenej je hodne, drzi pekne, takze novej chladic koupit?

No teda, radsej sprav foto zo skrinky, nez takyto popis (lepsie sa mi citaju aj polske etikety na krovkach).