Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hotel wifi- mobil nejde připojit

Zdravím, potřebuji akutně pomoct s hotelovou wifi. Mám mobil s androidem. Je tu wifi, kde musím po napojení na ni zadat v prohlížeči email na hotelové stránce, která se má jediná načíst a pak se mi na den zpřístupní, po dni se musí zadat znovu atd. Na noťase mi hned stránka vyjela, dal jsem mail a vše jede. Ale mobil nemohu ani za nic zprovoznit a akutně to potřebuji pro pracovní účely. Vždy mi v prohlížeči na té stránce hotelu co to má načíst hodí hlášku "Nelze navázat zabezpečené připojení" webová stránka není dostupná.. Zkusil jsem všechno možné, teď i tovární nastavení a pořád to samé. Jsem z toho zoufalý, nevím jak to obejít, čím to je? Prosím o radu

To teda nevím, letěl jsem poprvé. Po zapnutí mobilu mi přišla zpráva vítejte ve Francii a připojilo mě to z T-mobile na nějakou jejich síť. Pak jsem nic neřešil. Na firmě mi wifi jede normálně okamžitě. Pro hotel wifi mám zadat po připojení na ni ten email na jejich doméně. (to není ta autentifikace?). Když se napojím na hotel wifi, píše připojen, zapnu prohlížeč- začne se mi sama načítat stránka hotelu, kde mám zadat email (vidím url), ale nikdy se nenačte. Zbytek znáte napíše: "Problémy s datovým připojením Nelze navázat zabezpečené spojení" Webová stránka není dostupná. :(

Ano prosím prohlížeč, na stránce hotelu, která se po připojení wifi začne sama v prohlížeči načítat. Abych ji zprovoznil prý musím zadat email na té hotelové stránce. Je to nějaká forma zabezpečení. Když jsem připojil notebook, tak mi dole vyskočilo okýnko že možná budu muset ještě něco provést, že připojení něco potřebuje (na logu wifi byl žlutý vykřičník), načež jsem klikl na okno otevřel se prohlížeč se stránkou hotelu dal jsem email a jela. Ale v tom mobilu nemám vykřičník ukazuje mi funkční wifi :(

No vždyť to je ono. Ona se mi začne načítat ta stránka hotelu, ale pak to napíše že se nelze bezpečně připojit. Potřebuju to nějak obejít, aby ten mobil "nechtěl" bezpečně a načetl ji i nebezpečně nebo tak něco.
Hotspot stránka hotelu se začně načítat v url je její adresa a pod url skočí "Problémy s datovým připojením Nelze navázat zabezpečené spojení" Webová stránka není dostupná.
Opravdu nikoho nic nenapadá co vyzkoušet, čím to může být?

Neviem, aký máš prehliadač, ale to je aj tak jedno. Google Chrome i FF uprednostňujú HTTPS a na HTTP ihneď hlásia nezabezpečené pripojenie a NEPRIPOJA.
Takže predpokladám, že tá hotelová stránka je typu HTTP....... - vstúp do nastavení (u FF) - Nástroje - Možnosti - Bezpečnosť a súkromie - História a tam aktivovať "Natrvalo zapnúť režim Súkromné prehliadanie" a FF už bude i nezabezpečenú stránku HTTP interpretovať ako HTTPS a šifrovať od počiatku. A ten hotelový web by mal naskočiť.

Niečo podobné by malo byť i v Chrome (nepoužívam ho, takže predpokladám, že to tiež má).