Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč Internet explorer reloadne po otevření Konzole(F12)?

Z jakého důvodu IE 11 na Win 8 po otevření (ale i zavření!) konzole&spol po F12 způsobí reload stránky? Který blb tohle vymyslel? To je jako když nějaký biolog, co zkoumá zvuky zvířat se vydá do hor nahrát rysa speciální aparaturou, která zachytí zvuk z velké dálky, během čekání a nahrávání ignoruje, že má puštěné nahlas rádio.

tak iný blb rozdáva mínusky.

dík za označenie blba, síce moc nerozdávam, ale klidne ti poviem že som práve k tomu príspevku dal mínsko ja (i když abych pravdu povedal, mínuska dávam zriedka, i když bolo tu vlákno kde som omínuskoval asi 10 odpovedí, ktoré zneli asi spôsobom "kecáš sračky, seš debil ja viem všetko"), nie pre to že by rada nebola dobrá (ten link), ale pre to formu ako si ju podal tazatelovi, když si mu v podstate povedal "urobil si tú stejnú chybu jak ten blb" to se celkem dá prijmout ako urážka. Problém je když označuješ niekoho za blba pričom nemáš 100% istotu že to posral on, alebo či to fakt nebolo bez akéhokoľvek jeho zapričinenia a nemal na to vpliv... k nekterým sa totiž chováte jak ku Buttersovi (verze bez naivity) z animáku South Park.

Ja ani už tak nehodnotím obsah než formu príspevu a či to má útočný, priatelský alebo neutrálny charakter. Inak priamo obsah rady nemá zmysel hodnotiť, každý má za pravdu niečo iné, a i když sa z časti prelínajú, nieje 100% možné určiť kde je reálne pravda... vždy máš pravdu len na napr "80%" ale nikdy to nieje 100%.

E: proste si niekoho síce cudzieho ale proste človeka označil za blba bez istoty že tvoj argument a dôvod k tomu je 100% správny (hmm....) a i když sa to ten človek nikdy nedozvie, nepokladám to za vhodné psaníčko.

Ja dobre viem, že si to bol ty. Nikto iný mi tu nikdy minusku nedal. Niekedy môžem pôsobiť arogantne, ale nie je to moja potreba vyvyšovania. Blbcov vytiahol práve on sám na začiatku, takže tvoja reakcia na mňa je už viac ako subjektivne ladená :)
Ja som reagoval primerane, a znova budem mať pravdu. Rovnako ako v tvojom prípade.
A človek sa samozrejme môže mýliť, nie je stroj. A tak to aj cháp.
Problém tejto doby je skôr opačný, bohorovné pocity vlastnej neomylnosti a dokonalosti. Ani za svet si nepriznať chybu. A keby to aj bola chyba, tak ju treba označiť ako modernú formu riešenia.. škoda slov.. ty si tiež taký podivný prípad.

Nikto iný mi tu nikdy minusku nedal.

To je zas tvoje subjektívne myšlenie,... ver že vidím u tvojich komentov i jinde mínusku kde som ju nedal.... :-)

Možno neviem preložiť úplne dobre tú angličtinu, jo som blbec...

To že robím chyby si klidne priznám...

ale neboj, na tento koment ti dám plusko....

A myslím že už sme dosť off-topic, takže bych to tady asi ukončil

E: ale neboj, 95% mínusok čo dávam, dávam kozaklovi,... (dúfam si toto prečíta).

I tak môj názor je již hore zmínený, a proto ti taky to mínusko nechám, ale proč ťa to zaujíma, celé toto "hodnotenie" ti môže byť u prdele, v podstate je to blbosť sama o sobe.