Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bublina na mobile

Zdravim, na mobile sony xperia mam ochranne sklo, a dnes som dal cely mobil do gumenneho obalu. Avsak ked mam mobil v obale, na lavo dole mam pod tym ochrannym sklom bublinu, a bojim sa ze je samotna obrazovka v tom obale nejak ohnuta, kedze mam tu bublinu. Ak zatlacim na to sklo trocha silou, bublina zmizne, ale musim do toho dat trocha sily, takze o tolko asi sa nezhoduje obrazovka s dotykovym sklom. Ako to mam vyriesit? Ochranny obal na mobile musim mat, lebo obrazovka je krehka a bojim sa pouzivat mobil bez neho, ak by mi nahodou padol. Na druhu stranu ale nechcem aby ten gumenny obal vyvyjal nejaky tlak na obrazovku. Môze mi casom prasknut?. Vdaka za rady

Ten problém se ani v nejmenším netýká obrazovky, je to záležitost mezi ochranným sklem mobilu a gumovým obalem. Vypadá to, že v tom předmětném místě nepřiléhá ochranné sklo úplně dobře ke krycímu sklu displeje a gumový kryt to ochranné sklo trochu nazdvihne, takže vznikne bublina. Je to problém čistě estetický a na funkci to nemá vliv.