Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows.old 0 byte

Ahojte, už asi 2 hodiny riešim vymazanie súboru Windows.old. Skúšal som už asi všetko(zmenil oprávnenie, pokúsil som sa to vymazať cez konzolu, stiahol som 3 unlockery, prešiel som asi 20 článkov na nete, vymazať cez safe mod etc.) nič ale nepomohlo. Ono sa to síce tvári, že sa to odstraňuje, ale aj tak sa nič neodstráni. Skúsil som ho ešte vrátiť do posledného bodu obnovy. Objavili sa tam síce nejaké súbory, ktoré som aj cez disk cleanup odstránil, ale tie prázdne zložky sa proste nedajú odstrániť. Ono to síce ničomu nevadí a dá sa to skryť, ale aj tak mi to tam vadí. Ak by mal niekto nejaké riešenie, tak by som bol vďačný, lebo mne sa nijaké funkčné nájsť nepodarilo :.(.

Existuje este jedna specialita NTFS na ktora upadla od W2K do zabudnutia, pretoze sa pouziva vynimocne a tym su NTFS prudy (streams). Pri ich pouziti moze mat subor 0 bytov, ale nepojde odstranit, pretoze je k nemu asociovany "neviditelny" data stream. Tato vec moze zhltnut aj cely diskovy priestor a nepojde na neho nic vacsieho zapisat, pricom statistika bude nadalej tvrdit, ze na disku je hafo miesta.