Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook mi nejde připojit k wifi

potreboval bych poradit. od zari jsem nepouzil notebook. ted jsem ho dostal z opravy a zmizela mi ikonka pripojeni k wifi. lze se pouze pripojit kabelem. ani v nastaveni se neda najit zadna bezdratova sit. mohl by mi prosim někdo poradit? dekuji

Njn, servis…
Podívej se do správce zařízení, jestli tam máš vůbec wifi síťovku (bezdrátový adaptér), zkontroluj si, jestli není vypnutá (některé ntb na to mají přímo tlačítko/táhlo, jiné zase kombinaci kláves Fn něco), nebo zkus nějaký bod obnovení z doby, kdy to fungovalo…
Nicméně protože nevíme, proč to bylo v servisu, a co tam s tím dělali, tak se moc přesně radit nedá ;-).