Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC

Dobrý den, stává se mi celkem často, že se mi PC při hraní hry nebo více spuštěných programů po delší dobu vypne. Stáhl jsem si proto 2 prográmky na sledování teplot procesoru a grafické karty. Grafická karta občas dosahovala teplot kolem 75°C, tak jsem si všude snížil pár detailů a držím to už na 60°C max při hraní. Bohužel jsem myslel, že tohle byl důvod vypínání ale nebyl. CPU teplota maximálně přesáhne mírně hodnotu 55°C při větším zatížení, v normálním provozu to je 15-30°C. Zkoušel jsem také vyměnit zdroj jestli není vadný, bohužel problém přetrvával, tak jsem tam dal zpět původní. Než jsem sem šel tak jsem prolezl pár typických rad ale nic moc mi nepomohlo. Nějaké rady prosím? Předem děkuji za pomoc.

HW je nový, ne modelově ale prodejně. A problémy nastaly až tak před 2 měsíci cca.
HW: Procesor AMD A10-7800 Radeon R7, 12 Compute Cores 4C+8G, 3500 Mhz
RAM 8,00 GB
Grafika Geforce GTX 750
SSHD ST1000DX001-SSHD-8GB (1TB + 8GB)
základní desku tu vyhrabu možná někdy později. OS samozřejmě Win 10.

No jestli to je jako ten zbytek sestavy od něj doporuřený tak bych mu to omátil o hlavu.:-) Desku si pořád nenapsal a že je někdo s něčím spokojenej neznamená že se to nemůže začít hnojit nebo že to je kvalitní.Prvně PSU jako závada ten si vyloučil tak MB eventuélně CPU i když ten se jen tak nerozseká....