Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP - Ako zistiť zapnuté/vypnuté cookies?

Prosím vás, už dlhšie hľadám ako v PHP zistím, či je vypnuté cookies alebo nie. Všetky seriály o cookies, čo som našiel, len popisujú prácu s cookies, ale túto najzákladnejšiu vec som tam nenašiel. Ale, keď sa zamýšľam nad tým, ako cookies fungujú, tak začínam mať dojem, že to asi zistiť nejde.

Vďaka tomuto som to dokázal zrealizovať ako tak. Nepovažujem za vyriešené, ale dosiahol som aspoň niečo. Postup:

1. Načíta sa hlavný index a inicializuje session.
2. V indexe je odkaz na obrázok, ktorý si tiež inicializuje session a zistí, či existuje cookie phpsessid. Ak áno, tak sú cookies zapnuté, ak nie, vypnuté