Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě "herního NTB"

Dobrý večer, potřeboval bych prosím poradit jaký vzít notebook do 37 tisíc .. mám vyhlédnuté 2 a nevím který bych měl vzít ? Přemýšlím nad MSI GP72MVR 7RFX-642CZ Leopard Pro a ASUS ROG STRIX GL703VM-GC050T Black Metal. Ten on MSI má grafiku GTX 1060 3gb kdežto ten od ASUSU má GTX 1060 6gb ale zas jen 60Hz TN panel kdežto od MSI má 120Hz. Oba dva mají 8Gb RAM což sice není moc ale dokoupil bych dalších 8. A co jsem si tak četl tak zas ten od MSI má lepší chlazení. Mohly by jste mně prosím poradit co by byla lepší volba prosím ? NTB chci kupovat kvůli práci/přenosu/častému cestování ale aby to i nějaké ty hry zvládalo.

Já mám MSI Apache Pro za 35 a upřímně jsem za tu cenu čekal něco víc..
Mám tam problém s renderem u her jako např. GTA V či Watch Dogs 2, k tomu místo, kde mám levou dlaň neskutečně peče, takže musím každý 3 minuty utírat pot .
Celej NTB je rozpálenej, takže pokud např. někde jedu v autě či běžím a držím chvilku W, pálí to neskutečně..
Za tu cenu bych čekal něco jiného, takže já bych volil ASUS už jen proto, že s MSI mám špatnou zkušenost..

To neni zrovna typicke vyuziti notasu. Odpoj ten monitor a spust ciste na notasu jen toho Witchera 3. Jinak ale teplota 70/80 mi prijde OK v plne zatezi, to by nemelo az tak extremne hrat, je to divne, skoro bych rekl, ze na reklamaci.