Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávaní zvuků z her

Potřeboval bych dostat hlášky ze hry Emperor battle for dune, jako Unit lost atd..
Goldwavem to nejde, mám Vistu a tam je ovladač na zvuk trochu jinak řešenej než u XP ( tam šlo nahrávat to co odchází ven ze zvukovky bez použití kabelů atd.)
u Vist mi to nejde poradíte mi soft kterým by to šlo ?
nebo jakou jinou cestou by se to dalo sehnat ?

Díky

Karle:
Je to tam uložené jako audio.bag 27mb
(ten odkaz je na hudbu, ja bych potřeboval slova)
Díky za snahu.

Shark.jd:
Nainstaloval jsem nové ovladače pro zvukovku ale Wave Out mix tam pořád neni. Mám int zvukovku "SoundMAX Integrated Digital HD Audio"
na "ASUS M2N-E"

L-Core:
Software pro záznam mam , problem je spíš v ovladači ZK.

To extract all of the Emperor tracks download the DuneEx2 program, which you can find in the editors section and open the music.bag file found on every House CD. From there just extract the mp3 files you find and you will be able to play them at any time using a regular mp3 player like Winamp. You could also use BagTool, also in the editors section, to change the music in the game.

já myslím, že to Karel trefil, stačí otevřít ten správný "bag" ..