Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávaní zvuků z her

Potřeboval bych dostat hlášky ze hry Emperor battle for dune, jako Unit lost atd..
Goldwavem to nejde, mám Vistu a tam je ovladač na zvuk trochu jinak řešenej než u XP ( tam šlo nahrávat to co odchází ven ze zvukovky bez použití kabelů atd.)
u Vist mi to nejde poradíte mi soft kterým by to šlo ?
nebo jakou jinou cestou by se to dalo sehnat ?

Díky

Karle:
Je to tam uložené jako audio.bag 27mb
(ten odkaz je na hudbu, ja bych potřeboval slova)
Díky za snahu.

Shark.jd:
Nainstaloval jsem nové ovladače pro zvukovku ale Wave Out mix tam pořád neni. Mám int zvukovku "SoundMAX Integrated Digital HD Audio"
na "ASUS M2N-E"

L-Core:
Software pro záznam mam , problem je spíš v ovladači ZK.