Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne zmeneny vzhlad desktopu

Ahojte.

Dnes sa mi samovolne zmenil vzhlad desktopu - plocha s ikonkami bola namiesto modrej biela, lista bola normalna. Potom som zmenil nastavenie desktopu na windows classic a plocha s ikonkami je opat modra. Avsak lista je cudne seda.
Prikladam screenshot.

Co sa mohlo stat?

Dakujem.

[http://img26.picoodle.com/img/img26/4/6/19/t_Deskto pm_631834c.jpg]

No ved to co mas na obrazku je windows classic (styl Win2k a skor, ja ho pouzivam doteraz ptz omalovanky pri praci rusia).
Ak chces defaultny Windows XP styl tak to je styl "Windows XP" alebo jak to tam je nazvane.

P.S. po zmene stylu je dobre restartovat aby sa to nacitalo vsetko nanovo a neboli tam nejake farebne pozostatky apod.

raději si zkontroluj co máš nastavené jako téma vzhledu.
pokud je tam "modifikované téma" nebo "aktuální motiv", můžeš vybrat "windows classic" jako win2000 - to odpovídá tvé ukázce, a pak to přitunit vypnutím spořičů a thementních přechodových efektů (a bílých obrázků na pozadí). nebo naopak nastavit pouťový "windows xp" a to doladit pro potěchu oka svého a k slzám všech ostatních.

proč to nastalo je jedno. třeba v jiném threadu taky tazatel neuvedl že používá několit super vytuněných tweakovátek, a pak se divil že mu nejde ani klasické přihlášení do windows.