Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne zmeneny vzhlad desktopu

Ahojte.

Dnes sa mi samovolne zmenil vzhlad desktopu - plocha s ikonkami bola namiesto modrej biela, lista bola normalna. Potom som zmenil nastavenie desktopu na windows classic a plocha s ikonkami je opat modra. Avsak lista je cudne seda.
Prikladam screenshot.

Co sa mohlo stat?

Dakujem.

[http://img26.picoodle.com/img/img26/4/6/19/t_Deskto pm_631834c.jpg]

raději si zkontroluj co máš nastavené jako téma vzhledu.
pokud je tam "modifikované téma" nebo "aktuální motiv", můžeš vybrat "windows classic" jako win2000 - to odpovídá tvé ukázce, a pak to přitunit vypnutím spořičů a thementních přechodových efektů (a bílých obrázků na pozadí). nebo naopak nastavit pouťový "windows xp" a to doladit pro potěchu oka svého a k slzám všech ostatních.

proč to nastalo je jedno. třeba v jiném threadu taky tazatel neuvedl že používá několit super vytuněných tweakovátek, a pak se divil že mu nejde ani klasické přihlášení do windows.