Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anketa - PC case!

• A co do ni budes strkat ? Jaky mas format zakladni desky, gafickou kartu (jak je dlouha), jaky pouzivas CPU Cooler jakou ma velikost ? Kolik mas HDD disku ? Budes delat OC ? Potrebujes DVD mechaniku ?
[TiP] ~ Dejme tomu, ze mas zakladni desku [ATX] se strednim, vysim CPU Coolerem (100TDP) a Grafickou kartou, tak se poduvej treba na : Fractal Design Meshify C nebo Fractal Design Define C TG
[81181-meshify-c-png]
* Mas-li rad decenti podsviceni, skrin je kompatibilni s Asus Aura, ma kvalitni tvrzené (temperované) sklo, zdroj je rozdelen (schovan) od spodni pozice zakladni desky..

[MUZE SE HODIT] :
:i: Recenze DDWORLD.Cz : Fractal Design Define C TG – TEST a REVIEW: Moderní, odhlučněná a cenově dostupná PC CASE
* Recenze prakticky plati i pro modle " Fractal Design Meshify C" kde jde jen o par malickosti, které jsou jinak jako u modelu C.

[VIDEO RECENZE + Slozeni krok pokroku].

• V dnesni dobe neni IMHO activni chlazeni pro uloziste potreba vubec.
• Kdyz se budu drzet tohoto modelu, uloziste je odriznuto a schovano (tedy az na spodni cast s prachovym filtrem), kde staci byt chlazeni pasivne.
* V praxi, kdyz osadi M.2 + HDD (7200rpm) nebude mit problém, kdyz osadi SSD+ HDD (7200rpm), nebude mit problém a s teploty se bude drzet stale v prumeru. (navic to ASI bude ofouknuto z 15% casti predniho|celnio CPU Cooleru)

PS : Osobne ji neznam, nemel jsem bohuzel moznost ji videt nebo zkusit v realném prostredi, praxi, ale podle recenzi je za tu doporucitelna, kvalitni vyroba, bocnice, prachové filtry, i vhledove se mi IMHO libi ;-)

Tak to platilo i dřív jestli nevadí teploty o ca 10C + vejš ,naopak v tom tunelu dá dva SG a budou topit jak prase,pak teda otázka jestli vadí vysoký teploty HDD nebo ne.Jako ale super že máš dva točáky vepředu u dražší case jenom na ozdobu ten druhej, no každýho věc tohle za mě teda ani náhodou. Jinak sem měl HDD v MMC topil na 90C jelo to ca 3 roky takhle HDD v pořádku,teploty sice nic moc ale můžu na stránku výrobce toho MMC taky říct že to ničemu nevadí bo jaká teplota a jestli vůbec něčemu vadí je pouhá teorie.:-)

• Po hloubejsim hledani jsem nasel, ze HDD jsou hlazene i aktivne ;-) Takze v tom problém neni.
* Dolni obrazky : http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/case-a-zdroje/fractal-design-define-c-tg-test-a-review-moderni-odhlucnena-a-cenove-dostupna-pc-case-4.html
Druhej a treti obrazek nad obrazkem TEPLOTY : Jde videt ze pod tim BILIM CPU celnim coolerem je misto na treti, ktery hladi HDD.

Za ty svetilka extra priplatek neplatis, tedy ano, 5 euro muze byt pronekoho hodne.
Blikatka mi osobne nevadi kdyz to neni jakl McDonald taky mi sviti WColing, zakladni deska (prouzek), predni 2x cooler a neni to nic co by nejak extra bilo do oci ... (Navic, jak rikas u filmu, coz je pravda muze vadit, jdou svetilka vypnout)
* Kdyz sem zacinal PTuning, gravirovani, to byly teprve svetilka a svitilo mi vsechno od MOLEXU, HDD az po .. kazdému se libi neco jiného odsuzovat za to je .. (na druhou stranku, dobre mu tak, takové odpovedi na jeho otazku zde mohl cekat)

PS : Na monioru nemas moznost vypnout STANDBY/Power LED ? (u hodne znacek a modelu to jde)