Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš hama - poskočí stránka

Dobrý deň,mynulý týždeň mi začala blbnúť myška zn.hama je už vyše 5 rokov stará,drotová.Po prehliadaní hocijakej stránky na nete,pri rolovaní kolieskom mi poskočí stránka to je jedno cez aký prehliadač.Notebook lenovo g 500 typ 20236 os windows 10 home,rozmýšľam z práce požičať myšku odskúšať či to nie je myškou,ovládače mám aktualne pre myš aj pre usb porty.Vyčistil som aj myšku nepomohlo
Změna předmětu, původně: Myš hama (karel)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

:-):-D tento program som už odstránil z notebooku blbne aj tak,ovládače som aktualizoval cez správcu zariadení vyhodilo mi že všetky ovládače mám aktuálne či už pre usb a myš.Ešte mám program Ashampoo snap 10 pre zachycovanie obrazovky ale myslím že koli tomu programu myška nezačala blbnúť......aj ked všetko je možné

Jen doplním:
Levnější (a snad i dražší) myši používají na kolečku "mechanický", kontaktní vysílač impulzů. Když začne blbnout, je o nervy, vyčistit kontaktní dráhu. Ale jde to...
Optický vysílač se také zanáší textilními vlákny, ale jeho občasné číštění je brnkačka.