Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dell Latitude E5500 - CPU Upgrade

Dobrý večer, chci se zeptat , zda bude procesor Intel Core2 Duo T9550 fungovat v notebooku Dell latitude E5500? Nyní je tam Intel Core2 Duo T7250 a podle support listu by to jít mělo, ale raději se zeptám. Notebook je tety a po těch letech by to chtělo nějaký upgrade. Nyní tam je tedy toto C2D, 2GB DDR2 ram a 250 GB HDD na kterém je Windows XP. Moje vize by byla dát tam Intel C2D T9550 , rozšířit na 4GB, dát 1T HDD (Má to hlavně na fotky a videa , jinak bych uvažoval o SSD , ale tam si nejsem jistý ,jestli by to šlo) a nainstalovat Windows 10.

Děkuji za případné odpovědi ^^ :)

Tak nějaký malý posun tam snad bude a za cenu 150 Kč, co jsem nakonec našel si myslím, že to stojí. Obtíže nevím jaké by měly být. Ram rozšířím, to není problém. SSD se pořídí. Problém je trošku s W10, protože Dell pro to nemá support, což jsem ani nečekal , že bude mít, ale lidi psali, že je tam obtíž s driverama na touchpad a někdy i wireless. Uvidím tedy. Zkusím W10 a když to nepůjde tak W7, který support ještě má.