Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Template

Zdravím, chtěl bych si udělat úvodní video do hlavního videa.. stáhl jsem si template, ale nevím jak v něm přepsat text, poradí prosím někdo ? Děkuji :)

Stříhám přes Camtasiu, ale jsem amatér.. slovem template myslím úvodní video pár sekundový, kde se pak ukáže třeba můj nick.. video mám stažený a potřebuji přepsat ten název co je v tom videu, pomůžeš prosím ?

Přes Camtasia Studio toho moc nenastříháš, ani (velmi pravděpodobně) nelze použít žádné šablony. Navíc, jestli je to v kontejneru MP4, tak s tím prostě nic dělat nejde - teda jde, ale velmi složitě maskováním v profi programech. Camtasia Studio je určeno jen k snímání dění na obrazovce, třeba prezentace nebo ukázky jak se s nějakým programem zachází, moc toho tím nejde dělat. Zkus KdenLive, tam jsou titulky editovatelné a přímo zamontované.

BTW úvodu se říká "intro" nebo jednoduše česky "úvod", nikoliv teplate.

Template je jistě určeno pro nějaký program. Musíš ten program mít (případně nějaký kompatibilní) - a v něm to pak upravíš.

Jestli jsi ale stáhl hotové vyrenderované video (avi, mp4, mkv..), máš smůlu. Je to stejné, jako bys chtěl z mp3 vypreparovat třeba kytaru a změnit ji za mandolínu - na to potřebuješ mít oddělené všechny stopy.