Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabezpečení dat na D acer e1 531

Mám rozdělený disk na c a d pokud na d uložím data foto aj. jakým způsobem se dají zaheslovat,a jsou chráněny před internetem win 10 ? Děkuji.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Nie je to systémový disk, prístup k nemu máš len ty, alebo aplikácie, ktoré spustíš ty. Služba Windows (teda OS) len "konštatuje" prítomnosť logického disku D:, číta z neho len vtedy, keď to ty chceš - napr. Prieskumníkom, súborovým manažérom, aplikáciou.
Ale pokiaľ si tak paranoidný - stiahni si program na zaheslovanie disku a zahesluj si ho.
Prečítaj si: heslo_pevneho_disku.html