BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Co si představuješ pod "ochranou před internetem"?
zda se to dá nějak skrýt před trojákem nebo službou Windows,případně při zneužití pc,nevím proč je rozdělený ten disk někde jsem četl že se to dá zablokovat ale to jsem neměl tenhle pc s roděleným diskem.
Cokoliv, k čemu máš přístup ty, si může přečíst i jakákoliv aplikace, kterou spustíš.
Nie je to systémový disk, prístup k nemu máš len ty, alebo aplikácie, ktoré spustíš ty. Služba Windows (teda OS) len "konštatuje" prítomnosť logického disku D:, číta z neho len vtedy, keď to ty chceš - napr. Prieskumníkom, súborovým manažérom, aplikáciou.
Ale pokiaľ si tak paranoidný - stiahni si program na zaheslovanie disku a zahesluj si ho.
Prečítaj si: heslo_pevneho_disku.html