Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SATA2 vs. SATA3

Dobrý deň potreboval by som zistiť ako by sa dali využiť PCI sloty.Mam dosku GA-P55-US3L na nej sú volné PCI sloty či neekzistuje nejaká redukcia (radič) alebo niečo podobné čo by dokázala pridať SATA3 port.

Neoplati sa ti to. SATA2 ti staci, rozdiel nezaznamenas.
S PCI(e) radicmi by si mal len problemy a NVMe na PCIe tvoja doska IMHO nepodporuje.
Ked sa ti zda niaco pomale, tak odinstaluj antiviry a viry. Zrychlenie bude 100nasobne vyssie jak medzi SATA2 a SATA3.

To urcite neni kvoli tomu. Je to mechanicky disk alebo SSD? U mechanickeho to hodnotenie je podla mna normalne. A cele to index hodnotenia vo windows su uplne nezmysly.
Ako som pisal odinstalenie hovadin moze priniest zvysenie vykonu, ale ked vsetko funguje je najlepsie nechat vsetko tak jak je.