Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internetové rádio v přehrávači AIMP - jak zobrazit RDS (název právě hrané skladby)?

Zdravím vespolek,
nemůžu přijít na to, jak zobrazit v AIMPu název písničky, která se právě vysílá v internetovém rádiu? Jde to vůbec? Buď přímo nebo nějakým pluginem? Pokud se nepletu, jedná se o funkci RDS.

Verze AIMP 4.13 build 1897
poslouchám hlavně stanici Černá hora - http://icecast6.play.cz/cernahora128.mp3

Díky za případnou reakci.

Řešení:

Nerozumím, co znamená "zo svojho zdroja"? Vidím, že mají u sebe na serveru thumbnaily interpretů, ale playlist snad musí nějak čerpat z webu rádia Černá hora, ne? A když to nevysílá v streamu, tak jak? To se ptám spíš jen ze zvědavosti a budu se muset smířit s tím, že prostě do AIMPu tyto informace nedostanu. :-|

Ahoj, díky za tip - Screamer radio jsem kdysi používal, ale pak jsem přešel na AIMP, který jsem používal jako univerzální přehrávač na všechny audio soubory.

Hned jsem to teď vyzkoušel, ale bohužel, ani v tom Screamer radio mi to názvy skladeb neukazuje. Máš to vyzkoušené, že to opravdu funguje? Hoď printscreen... ;-)

Ja len tak na okraj...nechcem sa do diskusie miešať, lebo nemám chuť skúmať prečo-začo...
To Tvoje radio "vysiela" "empétrojku" . Formát mp3 nemá žiadne RDS, do mp3 môžeš dostať akurát nejaké metadata - info o skladbe, interpret, žáner atď...
A keďže tie údaje tam nikto nedal, nemá ich prehrávač (akýkoľvek) odkiaľ "vycucať" a zobraziť...