Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net - jak propojit 2 routery

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, jak mám propojit dva wifi routery mezi sebou aby mi fungoval. Jeden router mám v horním patře a druhý v dolním patře a jsou propojené ehernet kabelem mezi sebou, oba dva vysílají signál, ten starší normálně funguje a ten novější také vysílá signál připojí se do domovské sítě ale nefunguje net. Potřebuju to kvůli tomu že na druhém konci domu chytám slabý signál a lepší anténa nepomohla. Prosím o radu
Změna předmětu, původně: Net (JaFi)

Správně je máš propojené kabelem.
Na druhém WiFi routeru vypni DHCP server a kabel zapoj do LAN zásuvky, ne do WAN zásuvky.
Na routeru nastav nějakou pevnou IP adresu v rozsahu sítě poskytované prvním routerem, aby ses dostal k administraci - alternativně můžeš na prvním routeru nastavit pro druhý router statickou IP adresu (pokud to router umožňuje)