Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit zdvojená podtržítka v kombinaci se spojovníkem v názvu složky a stop uvnitř

Dobrý den,
mám složky s mp3 tituly. Pokud si je dělám sám, převedu všechna písmena na malá, odstraním diakritiku a mezery nahradím podtržítkem pomocí REM_diaku od Jafiho. Teď jsem ale dostal cd, kde je název např:

Jan_Novák_-_Moje_průšvihy_a_jné_příhody

Uvnitř je pak třeba 10souborů(skladeb), které jsou označeny pořadovým číslem a tím názvem.
Potřebuji se zbavit toho spojovníku či pomlčky či co to je a jednoho podtržítka, aby byla místo mezer jenom podtržítka, aby to vypadalo takto:

Jan_Novák_Moje_průšvihy_a_jné_příhody

Pře dem upozorňuji, že jsem velice natvrdlý a nebál bych se užít výrazu tupý, na různé přejmenovávače kde se operuje takovými fintami jako % něco a pod. Horko těžko jsem pochopil hvězdičkovou konvenci.
V total commanderu jsem při snaze něco přejmenovat totálně mimo. Kdyby to bylo jen pár věcí, udělám to růčo. Ovšem minimálně 200 přejmenovávek by mne asi zbavilo svéprávnosti.
Lze toho nějak dosíci polopatickou cestou ve win xp pro?
Děkuji.

V totalcommanderi oznac tie subory ktore chces zmenit a z menu subor - hromadne premenovanie (multi rename tool):
mas tam vela moznosti ze co sa da s tym robit, ale najjednoduchsie je vlavo hore v okienku kde je "[N]" si zadas ktore znaky maju ostat, zadava sa to do hranatych zatvoriek po pismene N (N ako Name, t.j. pismena z nazvu) napr.
[N1-5][N10-]
znamena ze ostanu pismena 1 az 5, a hned za nimi budu pismena 10 az po koniec nazvu. Mozes si tam medzi to aj pridavat vlastne pismena apod. Dole v stlpci vidis original nazov a vysledny nazov. Ak si spokojny zmacknes dole Start! Ale len raz! :-)

P.S. konkretne pre ten nazov co si sem dal (Jan_Novak_-_...) by teda fungovalo
[N1-10][N13-]
odstranis tym 11. a 12. znak z nazvu