Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde připojít do internet

Dobrý den,
Přivezl jsem starou pc z práci,a nainstaloal jsem to windowsu a pak pustil do windowsu a vidím tam že nepřipojeno internet je tam jako červená kríž internet a zkousel jsem diagnostika sítě a potřebuju tam naistalovat ovladače ale nemužu se něco najít ale vidím že internetová kabel tam svíti z zakladní desky.A jsem zkoušel internetová kabel do notebook a je vše fungovalo.
Podívejte se na FB máme tam přilohu fotku https://www.facebook.com/groups/556929444392707/?ref=group_browse_new

CPU i5 760 2.80GHz 2.79GHz
12 GB rám
GPU Quadro FX 380
HDD 500GB
Windows 7 Ultimate 64 bit

CD s Windowsom obsahuje zrejme len univerzalne MS drivery, ktore ale na špecifických zariadeniach ani nemusia fungovať. Je potrebné aby ste zistili model zariadenia, resp. zakl. dosky a na stranke vyrobcu stiahli drivery ktore v danom zariadeni nainštajete.
Ak je to značková zloženina, mal by byť na ňom štítok kde je model napísaný. Inak potrebujete model zakl. dosky, prípadne môžete použíť aplikáciu ako AIDA64 pre zistenie modelu. Odpíšete model do prehliadača, stoahnete drivery, ako prvy nainštalujete chipset, pak LAN, GK, atď. už v ľubovolnom poradí. Dôležité je len aby chipset byl prvý.
Drivery môžete napr. stiahnuť buď cez iný PC a preniesť na flashe (USB kľúči).

Je to mimo téma, ale rád bych vás poučil, že internet je ten internet a je jenom jeden. Takže např. váš výraz "internetová kabel" působí vyloženě komicky, jako parodie, stejně jako slovní spojení hnedle v nadpisu "připojít do internet".
Pochopitelně, není-li čeština váš mateřský jazyk, jste automaticky omluven, ale jinak, být vámi, zalezu do roští a stydím se.