Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Můžu použít špatný hdd jako sekundární disk?

Dobrý den, zjistil jsem, že mám harddisk na odpis, alespoň takto mi to poradili jinde. Dělal jsem test harddisku v programu CrystalDiskInfo a postnul log jinam, kde mi poradili, že je prý disk na odpis.
viz: BC 100 _99 __0 00030003001E Časový limit příkazu (text z logu)
Myslíte si, že hardidsk můžu stále používat jako sekundární disk na nějaké data a hry? Plánuji koupit ssd disk a tam bych měl systém, hlavní programy a hry a ostatní věci na tomto harddisku, myslíte, že by to fongovalo, nebo že je disk už natolik poškozený, že radši ne?

Odkaz na celý log z CrystalDiskInfo: https://pastebin.com/tVZgN6ZA

PC Sestava:
CPU: AMD FX 6300 3.5GHz (6 jader)
GPU: Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4GB
PSU: Seasonic S12II 520W
MOBO: Gigabyte 970A-DS3P
Operační Paměť: Kingston HyperX Fury 2x4GB DDR3 1600MHz
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM
OS: Win10 64Bit

Předem díky za rady :)

No od už prý pokažený je, ale jelikož v tom nejsem takový odborník, tak nevím, co ten error z toho logu znamená a tudíž nevím, jak je problém vážný.
Mám s tím problémy, že se jednou za čas (Každý den, každý druhej den, nebo někdy i jednou za týden) počítač sám od sebe zasekne i s kurzorem myší a zvukem a nemůžu dělat nic jinýho, než pc natvrdo restartovat. Ještě chci dodat, že při error testu v HDTune se mi vypla na chvilku obrazovka, napsalo to žádný signál a po chvilce se zase zapla, nikdy předtím se mi to nestalo..
Takže nevím, jestli by byl problém to udělat tak, jak jsem psal výš s tím, že bych harddisk co v nejbližší době vyměnil hned po koupi ssd disku. Protože je ten hardidsk pomalý a vše se mi načítá pomalu, tak ho chci koupit jako první.

A to,že je disk chybný poradil kto,ved podla výpisu má počet neopravitelných sektorov 0,počet realokovaných chybných sektorov 0,health status podla S.M.A.R.T je zatial OK,tak v čom bola chyba,kde a kedy ? Problém možno robil virtuálny ovládač DaemonTools,ktorý v určitých kombináciách OS a hardwaru sám vyrobí ťažko riešitelné problémy,ale to neznamená,že je vadný disk,ale len že je tam neriešitelný systémový konflikt medzi virtuálnym ovládačom z daemon tools a operačným systémom.....